Strony Internetowe

web design

Nowoczesna, przejrzysta i funkcjonalna strona Internetowa to niezastąpiona wizytówka każdej firmy. Często bywa tak, że pierwszy kontakt klienta z firmą lub produktem odbywa się za pośrednictwem strony Internetowej. Dlatego przy jej projektowaniu tak ważne jest doświadczenie i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Przejrzysta grafika, intuicyjna nawigacja oraz sprawne działanie wszystkich elementów strony, sprawią że Twoi klienci bez trudu odnajdą to czego szukają.

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie naszego zespołu a także najnowsze rozwiązania i dostępne technologie oferujemy niezawodne strony Internetowe, które pomogą w kreowaniu odpowiedniego wizerunku Twojej firmy.

Nasze realizacje
Strony responsywne

Dlaczego strony responsywne?

Coraz więcej internautów korzysta z tabletów i smartfonów w poszukiwaniu produktów i usług. Oznacza to że Twoja strona Internetowa powinna być tak skonstruowana, aby równie dobrze prezentowała się na monitorze komputera co na ekranie smatrphona lub tabletu.

Rozwiązaniem tego problemu są strony responsywne, czyli przystosowane do wyświetlania na urządzeniach posiadających różne rozdzielczości ekranu.

Tylko strony Internetowe dostosowane do wymagań wyszukiwarek!

Bez odpowiedniego przygotowania żadna strona nie zdobędzie wysokich pozycji. Dlatego projektując strony Internetowe optymalizujemy je pod kątem wyszukiwarek.

Pozycjonowanie stron
CMS

System zażądzania treścią CMS

Narzędzie przy pomocy którego możesz sprawnie i bez problemu zarządzać swoją witryną - aktualizować niezbędne informacje, dodawać zdjęcia i wiele więcej. Dzięki dostosowaniu systemu zarządzania treścią do funkcjonalności strony Internetowej masz większą kontrolę nad jej zawartością.

To nigdy nie było tak proste!


Masz pytanie zadzwoń:

Wsparcie techniczne

Projektowanie stron internetowych

aleja Stefana Batorego 57/18, 33-300 Nowy Sącz
© 2015 macprom