Pozycjonowanie stron

SEO

Czy nie było by idealnie gdyby klient poszukujący oferowanych przez Ciebie produktów lub usług od razu mógł trafić na Twoją ofertę?
Teraz jest to możliwe dzięki pozycjonowaniu stron Internetowych!

Na czym polega pozycjonowanie stron Internetowych?

Pozycjonowanie stron zwane także, optymalizacją dla wyszukiwarek internetowych (ang. Search engine optimization - SEO), to działanie zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis Internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych dla wybranych fraz.

Tak więc pozycjonowanie to proces, w efekcie którego link do Twojej strony znajdzie się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce Google, po wpisaniu słów/fraz związanych z działalnością twojej firmy.

Macprom - Pozycjonowanie stron
efekty pozycjonowania

Opłaty tylko za efekty!

Podstawą do obliczenia kosztów pozycjonowania jest dzienna pozycja każdej frazy z osobna, co oznacza że płacisz jedynie za efekt pozycjonowania.

W odróżnieniu od wielu innych firm nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat zarówno przed jaki i po podpisaniu umowy.

Wybór słów kluczowych i bezpłatna wycena

Prześlij nam adres Twojej strony Internetowej oraz listę fraz na jakie zamierzasz ją pozycjonować a w ciągu 24 h dostarczymy Ci szczegółowy raport zawierający informacje dotyczące najbardziej efektywnych fraz z Twojej branży oraz wycenę usługi pozycjonowania.


Masz pytanie zadzwoń:

Wsparcie techniczne

Pozycjonowanie stron internetowych

aleja Stefana Batorego 57/18, 33-300 Nowy Sącz
© 2015 macprom